Proces rekrutacyjny

  • Ogłoszenie zawiera krótki opis stanowiska, wymagania wobec kandydatów oraz elementy, które my chcemy zaoferować naszym pracownikom. Przeczytaj je uważnie. Zwróć uwagę, które kwalifikacje są dla nas niezbędne na tym stanowisku, a które pozwolą Ci zdobyć „dodatkowe” punkty w trakcie procesu rekrutacji.
  • Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@lsagroup.pl, umieszczając w tytule wiadomości numer referencyjny oferty. Pamiętaj.
  • Zrelaksuj się i czekaj na wyniki rekrutacji. Twoje CV w pierwszej kolejności zostaje zarejestrowane w naszej bazie kandydatów. Następnie dokonujemy selekcji CV pod kątem wymagań zawartych w ogłoszeniu. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)."

Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji" (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Szukasz profesjonalnej ochrony?

Zadzwoń i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować
+48 885 032 163 lub napisz do nas biuro@lsagroup.pl

W trosce o jakość

Dbamy o detale

Nadrzędnym celem naszej działalności jest dbałość
o satysfakcję klientów